مطالب مفید درباره قشم

معرفی مجتمع معراج قشم

معرفی مجتمع تجاری معراج قشم

معرفی مجتمع تجاری معراج قشم

مجتمع تجاری و تفریحی معراج قشم با هدف ایجاد فضایی مناسب جهت فروش انواع کالاهای متنوع خود در کنار تنها ورودی دریایی جزیره ی قشم (اسکله ی شهید ذاکری) احداث شده است. مجتمع عظیم معراج قشم در مکانی ویژه از لحاظ جغرافیایی ساخته شده است زیرا فاصله ی بسیار کمی با ورودی بازار قدیم قشم دارد که این مساله موجب میشود تا گردشگران و تمامی افرادی که قصد خرید دارند در انتخاب دو مکان یعنی یک بازارچه کاملا سنتی و قدیمی و یک مجتمع تفریحی و تجاری آن را که بیشتر کامل است و جوابگوی نیازهایش است را انتخاب کند. این مجتمع دارای موقعیتی استراتژیک است زیرا هر مسافری در ابتدای ورود این مجتمع با امکانات بینظیر را در مقابل خود خواهد یافت و بدون شک از امکانات آن نهایت استفاده را میبرد.

معرفی مجتمع معراج قشم

مشخصات کلی مجتمع معراج قشم

پروژه عظیم معراج قشم در زمینی با مساحت 40،000 متر مربع و با زیربنایی حدود 144،000 متر مربع در 10 طبقه تجاری و تفریحی در نزدیکی ورودی دریایی قشم در حال احداث میباشد. ضلع جنوبی مجتمع معراج قشم از لحاظ جغرافیایی روبروی بازار قدیمی و بزرگ قشم و ابتدای اتوبان قشم-درگهان و فرودگاهی با سه ورودی . ضلع شرقی این مجتمع تفریحی گردشگری روبه روی هتل 5 ستاره است که این ضلع ورودی پارکینگ مجتمع میباشد.

معرفی مجتمع معراج قشم

بخش تجاری مجتمع معراج قشم

مجتمع تجاری معراج قشم دارای 10 طبقه تجاری خواهد بود که در این طبقات تمامی کالاهای مورد نیاز برای بومیان و گردشگران اعم از خوراک، پوشاک، کفش، انواع لباس، انواع زیورآلات سنتی و جواهرات لوکس، کالاهای برقی و … قابل دسترس است.

بخش خدماتی و رفاهی مجتمع معراج جزیره قشم

 

درباره مجتمع معراج قشم

مجتمع عظیم معراج قشم دارای انواع امکانات رفاهی و آسایشی برای مشتریان این مجتمع است. از جمله : مرکز تفریحی به وسعت 18،000 متر مربع در ضلع شمالی مجتمع و در کنار ساحل خلیج فارس است که دارای 2 ورودی میباشد.

آدرس معراج قشم : جزیره قشم، جنب اسکله مسافری شهید ذاکری، دفتر مجتمع عظیم معراج

 

جهت خرید ملک در جزیره قشم با ما تماس بگیرید.

09172297073

09374435439

معرفی برج تاپ آیلند قشم

معرفی برج های دوقلو آپادانا قشم

فروش 2هکتار زمین در نزدیکی جنگل حرا قشم با ویو جنگل حرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *